پاش کار نماینده فروش محصولات نظافتی صنعتی – خانگی کارچر آلمان

به اطلاع می‎رساند شرکت پاش‎کار نماینده فروش محصولات برند کارچر (کرشر) در ایران می‎باشد و کلیه محصولات و قطعات یدکی از این برند و همچنین برند Woma قابل تامین توسط این شرکت می‎باشد. شایان ذکر است، این شرکت آمادگی ارائه راه‎‎کارهای خلاقانه و کارا و متناسب با اهداف و نیازهای صنایع مختلف از جمله صنایع غذایی و دارویی، کشاورزی و دامپروری، شیمیایی، خودروسازی، نفت و گاز و صنایع فولاد و متالورژی را دارا می‎باشد. همچنین محصولات کارچر (کرشر) می‎تواند برای رسیدن به بالاترین کیفیت نظافتی در هتل‎ها، بیمارستان‎ها و کلینیک‎های درمانی، مساجد و اماکن متبرکه قابل استفاده ‎باشد.
کارشناسان فنی پاش‎کار همواره و در تمامی مراحل استفاده از دستگاه کنار شما خواهند بود و در صورت لزوم آماده کارشناسی حضوری نیز می‎باشند.
به منظور کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع محصولات کارچر با تلفن 82174700-021 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما بتوانند شما عزیزان را در خرید و انتخاب دستگاه راهنمایی و مشاوره نمایند.‎

هجدهمین دوره نمایشگاه بین‎المللی رنگ، رزین، پوشش‎های صنعتی، مواد کامپوزیت و صنعت آبکاری

هجدهمین دوره نمایشگاه بین‎المللی رنگ، رزین، پوشش‎های صنعتی، مواد کامپوزیت و صنعت آبکاری از تاریخ 3 لغایت 6 بهمن ماه 1397 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران (از ساعت ۹ صبح الی ۱۶ عصر) برگزار خواهد گردید.
این رویداد مهم در صنعت رنگ، رزین و پوشش‎ها با حضور بیش از 450 شرکت از حدود ۵۰ کشور برگزار خواهد گردید و پیش‎بینی می‎شود بیش از ۵۰ هزار نفر از متخصصان صنایع پلیمر و رنگ و شیمی از ان بازدید به عمل آورند.
شرکت پاش‎کار از شما جهت بازدید از هجدهمین نمایشگاه رنگ و رزین ، پوشش‎های صنعتی و کامپوزیت دعوت به عمل می‎آورد.
به امید دیدار شما در سالن 5 غرفه 63 و 64 نمایشگاه بین‎المللی تهران

نهمین نمایشگاه صنعت نفت خوزستان ۱۳۹۶

نهمین نمایشگاه صنعت نفت خوزستان

 

نهمین نمایشگاه صنعت نفت خورستان در تاریخ ۱۱ الی ۱۴ آبان ماه ۱۳۹۶ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اهواز (از ساعت ۹ صبح الی ۱۷ عصر) برگزار خواهد گردید.

نمایشگاه بین المللی نفت خوزستان به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه می‎باشد که سالانه با حضور جمع کثیری از شرکتهای توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برپا می گردد، فرصت بسیار مغتنمی است تا شرکتهای فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندرکاران و متخصصان این صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیتها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند.

نهمین نمایشگاه صنعت نفت خوزستان

 

شرکت پاش کار از شما جهت بازدید از نهمین نمایشگاه صنعت نفت خوزستان دعوت به عمل می‎آورد.

هفدهمین نمایشگاه رنگ و رزین 1396

هفدهمین  نمایشگاه رنگ و رزین 1396

هفدهمین  نمایشگاه رنگ و رزین ، پوشش های صنعتی و کامپوزیت از 14 لغایت 17 مهرماه 1396 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران (از ساعت ۹ صبح الی ۱۶ عصر) برگزار خواهد گردید.

این رویداد مهم در صنعت رنگ، رزین و پوشش ها با حضور بیش از ۳۲۰ شرکت از حدود ۵۰ کشور برگزار خواهد گردید و پیش بینی می شود بیش از ۵۰ هزار نفر از متخصصان صنایع پلیمر و رنگ و شیمی از ان بازدید به عمل آورند.

شرکت پاش کار از شما جهت بازدید از هفدهمین نمایشگاه رنگ و رزین، پوشش‎های صنعتی و کامپوزیت دعوت به عمل می‎آورد.

به امید دیدار شما. سالن 8-9 غرفه 8-9 نمایشگاه بین المللی تهران

همایش معرفی محصولات Finishing

همایش معرفی محصولات Finishing

در تاریخ ۲ مردادماه ۱۳۹۵ همایشی برای معرفی محصولات جدید Finishing در محل شرکت پاش‎کار انجام شد.
گانهای الکترواستاتیک، دستگاههای پاشش Triton و پمپهای پاشش Merkur در این همایش معرفی شد.
شرکت پاش‎کار به همراه شرکت GRACO این همایش را برگزار کردند و در این همایش نمایندگان صنایع مخاطب، صنایع هوایی، صنایع دریایی، صنایع اتومبیل سازی و پلمیر شرکت داشتند. شرکتهای ماهان ایر، شرکت مهندسی تعمیرات هواپیمایی فارسکو، شرکت رزین پلیمر و شرکت نیرو محرکه از مشتریان پاش‎کار می‎باشند.

poshkarsummit4

 

همایش شرکت پاش کار در شرکت ایران خودرو

همایش شرکت پاش کار در شرکت ایران خودرو

در تاریخ ۲۸ مردادماه ۱۳۹۵ همایشی مبنی بر معرفی محصولات جدید شرکت گراکو آمریکا از در شرکت ایران خودرو بوسیله شرکت پاش‎کار برگزار شد.

در این همایش محصولاتی از قبیل نسل جدید گانهای الکترواستاتیک مایع بوسیله نماینده شرکت گراکو به همراه کارشناسان پاش‎کار معرفی شد

poshkarsummit2