دنیای حرفه ای امروز، در امر نظافت انتظارات بالاتری دارد. کیفیت مطلوب دیگر با ابزار و دستگاه های ابتدایی با بهره وری محدود قابل دسترسی نیست. آنچه مورد نیاز است، راهکارهایی تخصصی است که مورد نظافتی تعریف شده را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. راهکاری کارامد و که به صورت هماهنگ و هارمونیک، چالش های نظافتی شما را پاسخگو است. به همین منظور ما در کارچر به طور مداوم در حال آنالیز صنایع و فعالیت های گوناگونیم تا بتوانیم درک بهتری از نیازهای شما در بحث نظافت داشته و راه حلی تخصصی برای رفع آن ارایه دهیم. نتیجه ی این تلاش ما تا کنون، تولید بیش از 3000 محصول، و شکل دهی به روشی دانش پایه، برای تعریف سیستم های نظافتی کارامد، اقتصادی و تخصصی است. تجهیزاتی مستحکم و قابل اعتماد، پرکاربرد و اقتصادی، سبک و ساکت.

کمپانی سمز فرانسه ارائه دهنده تجهیزات پاشش رباتیک خطوط رنگ الکترواستاتیک و اعمال چسب و درزگیرها در کلیه صنایع بویژه در صنایع خودروسازی و قطعات پلیمری است. شرکت پاش کار نماینده انحصاری کمپانی سمز فرانسه است


logo_graco

کمپانی گریکو به عنوان رهبر بازار تجهیزات انتقال سیالات و اعمال رنگ های مایع و پوشش های حفاظتی صنعتی، رنگ ها و مواد تزئینی ساختمانی و همچنین تجهیزات روانکاری در سطح جهان شناخته می¬شود. شرکت پاش کار به عنوان نماینده کمپانی گریکو در ایران، کلیه محصولات تولیدی این شرکت را در کشور توزیع می نماید.

ideal_line_logo

کمپانی آیدیال لاین دانمارک ارائه دهنده راهکارهای طراحی، مهندسی و ساخت تجهیزات خطوط رنگ صنعتی است. این شرکت ارائه دهنده کیفیتی برتر و متمایز به صنایع کشور است. شرکت پاش کار نماینده انحصاری کمپانی آیدیال لاین میباشد


نام کمپانی واگنر با تجهیزات انتقال و اعمال رنگ الکترواستاتیک پودری و مایع همراه است. این شرکت نمایندگی انحصاری خود در ایران در خصوص تجهیزات پاشش دستی و اتوماتیک رنگ و لعاب پودری و مایع تک جزئی و دوجزئی را به شرکت پاش کار واگذار نموده است.