انواع دستگاه رنگ پاش مایع
مقالات 29 اردیبهشت 1403

استفاده از رنگ ها و رنگ آمیزی سطوح مختلف از جمله اقداماتی است که در صنایع مختلف و با اهداف متفاوتی انجام می شود. همانطور که می دانید در صنایع مختلف مانند صنایع چوب، صنایع خودروسازی و غیره به دلیل تولیدات انبوه نمی توان به صورت دستی و سنتی به رنگ آمیزی محصولات پرداخت.

پمپ چسب چیست؟
مقالات 16 اردیبهشت 1403

پمپ‌ چسب به عنوان یکی از تجهیزات بسیار مهم در صنایع مختلف شناخته می ‌شود که وظیفه انتقال چسب به صورت دقیق و کارآمد را بر عهده دارند. این تجهیزات نه تنها در صنعت ساختمانی و صنایع چوب و مبلمان ‌سازی، بلکه در حوزه‌ های خودروسازی، الکترونیک، غذایی و حتی پزشکی نیز کاربردهای گسترده‌ ای دارد.

ویژگی های سوییپرهای شهری یا جاروی مکانیزه
مقالات 5 اردیبهشت 1403

جاروی شهری مکانیزه یا سوییپر شهری، به عنوان یکی از نمادهای تمیزی و بهداشت در شهرها، نقش بسیار مهمی را در حفظ بهداشت عمومی و زیبایی محیط شهری ایفا می‌ کند. با افزایش جمعیت و توسعه شهرنشینی، نیاز به راهکارهایی

ویژگی های سوییپرهای شهری یا جاروی مکانیزه
مقالات 5 اردیبهشت 1403

جاروی شهری مکانیزه یا سوییپر شهری، به عنوان یکی از نمادهای تمیزی و بهداشت در شهرها، نقش بسیار مهمی را در حفظ بهداشت عمومی و زیبایی محیط شهری ایفا می‌ کند. با افزایش جمعیت و توسعه شهرنشینی، نیاز به راهکارهایی

معرفی انواع پمپ انتقال سیالات
مقالات 1 اردیبهشت 1403

پمپ ها از جمله تجهیزاتی هستند که در اغلب مکان های بزرگ و کوچک مورد استفاده قرار می گیرند. امروزه چه در ساختمان های کوچک و چه در ساختمان های بزرگ و چندین طبقه استفاده از پمپ ها برای انتقال سیالاتی مانند آب ضروری و الزامی است.

کاربرد پمپ انتقال سیالات
مقالات 11 فروردین 1403

انتقال و جابجایی سیالات از جمله دغدغه های مهم بشر در طول تاریخ بوده است. پمپ ها از جمله تجهیزات مهمی هستند که می توانند کاربرد های مختلفی در این زمینه داشته باشند. مهمترین وظیفه پمپ ها، انتقال سیالاتی مانند آب، نفت، گازوئیل و غیره است. ما در این مطلب قصد داریم به تعریف پمپ و بیان انواع مختلفی از این وسیله و کاربردهای متنوع آن اشاره کنیم. پس تا پایان ما را همراهی کنید.

معرفی رنگپاش ایرلس برقی
مقالات 19 اسفند 1402

امروزه با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی، استفاده از دستگاه های رنگپاش ایرلس برقی برای رنگ آمیزی سطوح مختلف بسیار متداول شده است. استفاده از این نوع دستگاه ها می تواند فواید و تاثیرات مثبت زیادی در روند کاری افراد، به خصوص نقاشان ساختمان های بزرگ داشته باشد. در ادامه مطلب خواهیم خواند که این دستگاه چیست و چگونه کار می کند و با انواع مدل های مختلف دستگاه رنگپاش ایرلس برقی آشنا خواهیم شد. پس تا پایان ما را همراهی کنید.

گریس پمپ چیست؟
مقالات 24 بهمن 1402

روانکاری قطعات مکانیکی یکی از اقدامات مهم در صنایع مختلف است که می تواند اثرات زیادی در عملکرد و راندمان کاری این وسایل داشته باشد.

پمپ پاشش رنگ مایع
مقالات 8 بهمن 1402

رنگ آمیزی سطوح و قطعات یکی از فعالیت های مهم در صنایع مختلف است. حتی در فرایند نوسازی شهر نیز عملیات رنگ آمیزی

دستگاه خط کشی شهری
مقالات 30 دی 1402

برای رسیدگی به امور شهری از تجهیزات و امکانات متعددی استفاده می شود که از مهم ترین آن ها می توان به تجهیزات ترافیکی اشاره کرد